Bestyrelsen

Bestyrelsen i Danske Kloakmestre består af 5-7 kloakmestre, der vælges for 2 år ad gangen, og to suppleanter, der vælges for 1 år ad gangen.

Mikael Skov

Mikael Skov

Formand

Aut. Kloakmester Mikael Skov
Vardevej 24, Rousthøje, 6818 Årre

Mobil: 20 32 65 17
E-mail: mikael@danskekloakmestre.dk

Carsten Petersen

Carsten Petersen

Bestyrelsesmedlem

C.P. Entreprise
Amtsvejen 3, 4450 Jyderup

Mobil: 40 75 69 18
E-mail: carsten@danskekloakmestre.dk 

Flemming Geipel

Flemming Geipel

Bestyrelsesmedlem

FG Projektrådgivning ApS
Tårnvej 45, 7752 Snedsted

Mobil: 28 58 76 99
E-mail: flemming@danskekloakmestre.dk

Asgar Skou

Asgar Skou

Næstformand

Morsø Kloakservice ApS
Østerbakken 15, Vils, 7980 Vils

Mobil: 21 40 18 80
E-mail: asgar@danskekloakmestre.dk

Benjamin Blichert Christensen

Benjamin Blichert Christensen

Bestyrelsesmedlem

BBC Anlæg
Villingerødvej 52, 3120 Dronningmølle

Mobil: 26 74 09 21
E-mail: benjamin@danskekloakmestre.dk

Tim Nielsen

Tim Nielsen

Bestyrelsesmedlem

Murermester Tim Nielsen A/S
Mesterlodden 9, 2820 Gentofte

Tlf. 70 20 10 13, mobil 40 53 55 40
E-mail: tim@danskekloakmestre.dk

Skipper Møllebæk

Skipper Møllebæk

Bestyrelsesmedlem

Møllebæk v/Skipper Thisted Møllebæk

Rødkælkevej 218, 2600 Glostrup

Mobil 40 55 91 94
E-mail: skipper@danskekloakmestre.dk